książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Dziennik snajpera

Dziennik snajpera

Wilk W. WARBOOK
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-64523-00-7

Oprawa: miękka
Ilość stron: 386
Wymiary: 145 x 200

42.00 zł


Książka używana, trudno dostępna w innych źródłach

Według mnie „Dziennik snajpera” to jedna z najwybitniejszych książek z zakresu literatury wojennej, jaka wyszła spod pióra współczesnego polskiego pisarza. Autor, który walczył ramię w ramię z Czeczenami podczas pierwszego czeczeńsko-rosyjskiego konfliktu zbrojnego perfekcyjnie uchwycił istotę wojny.
Z tego też powodu „Dziennikiem snajpera” otwieramy serię książkową „Kondotierzy” będącą wspólnym projektem wydawnictwa WARBOOK oraz Militarnego Magazynu Specjalnego „Komandos”.

Przedstawimy w niej losy Polaków uczestniczących, jako ochotnicy, w bataliach i konfliktach toczących się na całym świecie po zakończeniu II wojny światowej; nie tylko po tzw. „słusznej stronie”. Naszym celem jest pokazanie jaka naprawdę jest wojna. Okrutna, straszna, fascynująca.

Z życzeniami miłej lektury
Andrzej Wojtas
Redaktor naczelny MMS „Komandos”


Walczył ramię w ramię z Czeczenami podczas pierwszego konfliktu z Rosją. Porzucił aparat fotograficzny i chwycił za karabin poruszony bestialstwem rosyjskich żołnierzy. "Dziennik snajpera" to szokujący, brutalny opis potwornej wojny.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania