książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria dla dzieci , odkryj historię
Okres historyczny przekrojowe
321 fascynujących faktów historycznych

321 fascynujących faktów historycznych

Masters M. Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2022
ISBN: 978-83-10-13708-1

Oprawa: twarda
Ilość stron: 296
Wymiary: 200 x 260

Dostępność: Na półce

84.00 zł


ZDUMIEWAJĄCA ENCYKLOPEDIA CIEKAWOSTEK HISTORYCZNYCH!
Czy wiesz, że: • Wielki Wybuch, od którego wszystko się zaczęło, nie był prawdziwym wybuchem? • Persowie w 400 roku p.n.e. wynaleźli zamrażarkę? • Rzymianie czasami napełniali Koloseum wodą i odtwarzali bitwy morskie? • nadwornymi błaznami bywały też kobiety? • królowa piratów Ching Shih
miała pod swoją komendą 40 000 mężczyzn? • to Napoleon kazał Europejczykom jeździć prawą stroną drogi? Dowiedz się mnóstwa rzeczy o prawiekach i prehistorii, o starożytnych cywilizacjach, średniowieczu, wyprawach odkrywczych i wynalazkach. Od czasów najdawniejszych do teraz. Mathilda Masters jest podróżniczką i odkrywczynią. Jej praca polega na poznawaniu nowych kontynentów oraz krajów. Mathilda wie wszystko na prawie każdy temat: o zwierzętach, roślinach, historii, języku i jeszcze dużo więcej.
Louize Perdieus jest utalentowaną i dobrze zapowiadającą się graficzką. Rysuje z dużym poczuciem humoru. W konkursie ilustratorskim Picturale 2015 zdobyła nagrodę Push Prijs. Uwielbia przyrodę i potrafi znakomicie rysować rośliny oraz zwierzęta.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania