książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

O nasODKRYCIE - "zdobycie wiedzy o czymś dotychczas nie zbadanym, dotarcie do nieznanych obszarów; stwierdzenie że w jakimś zakresie prawda jest inna niż sądził (wierzył) ogół"
Słownik Języka Polskiego PWN, Warszawa 1988


Witamy w Księgarni Odkrywcy – wysyłkowej księgarni historycznej. Stworzyliśmy to miejsce wraz z przyjaciółmi z miesięcznika "Odkrywca" - gazety, której tematykę określają trzy słowa: SKARBY - WOJNA - HISTORIA. W naszej ofercie znajdziecie książki nowo wydane a także trochę starsze, ogólnie znane i dostępne lub bardzo specjalistyczne. Dzięki nim możecie poznać historię od starożytności po wiek XX - więcej dowiecie się przeglądając kategorie naszego katalogu.

Wszystkich gości naszej strony internetowej zapraszamy serdecznie do księgarni w Łodzi. Tu, przy ulicy Narutowicza 46, można kupić, lub siedząc w wygodnym fotelu przejrzeć wszystkie oferowane przez nas książki.

Księgarnię Odkrywcy i wydawnictwo prowadzi firma Biuro Odkryć.

Biuro Odkryć Magdalena Zając
90-135 Łódź, ul. Narutowicza 46
e-mail: biuro@odk.pl
tel. 042 6307141

NIP: 725-125-15-59
REGON: 472386212

Działalność prowadzona na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Łodzi w Referacie Handlu i Usług UMŁ delegatura Łódź – Polesie. Numer wpisu 41236

Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania