książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria deser
Okres historyczny średniowiecze
Korona śniegu i krwi - audiobook

Korona śniegu i krwi - audiobook

Cherezińska E. Zysk i S-ka
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7785-239-2

Oprawa: nie dotyczy
Ilość stron: 0
Wymiary: 140 x 125

Dostępność: Dostępna za 3-5 dni

49.90 zł


Audiobook z powieścią Elżbiety Cherezińskiej został przygotowany z niemałym rozmachem. W nagraniu uczestniczyło 80 aktorów, podkład muzyczny skomponował Tadeusz Gauer, a całość wyreżyserował Robert Mirzyński. Nagranie trwa ponad 30 godzin.

Czasy Wielkiego Rozbicia. Potężne ongiś królestwo w sercu Europy rozpadło się na księstwa, którymi władają skłóceni ze sobą Piastowie. Od wielu lat Polska nie ma króla, a tron pozostaje pusty.
Na horyzoncie pojawia się nadzieja — skromny kantor Jakub Świnka odczytuje klątwę i jako pierwszy dostrzega księcia, który może ją odwrócić. Książę Starszej Polski Przemysł II spędza czas na turniejach i w poszukiwaniu rycerskich laurów.
Na opustoszały królewski tron padają pożądliwe spojrzenia sąsiednich władców. W głębi lasów budzą się ludzie Starszej Krwi, a wraz z nimi zapomniane przez stulecia demony. Z herbów schodzą bestie, by w walce wspomóc swych panów. Sieć intryg coraz ciaśniej zaciska się wokół młodego księcia. Święte księżne, grzeszni książęta i szlachetni rycerze. Jaką rolę odgrywa wielki ród Zarembów o skrzętnie skrywanych początkach? Czy minezingerzy zaśpiewają pieśń zwycięską czy też chmury nad tronem pogrążą królestwo w wiecznym mroku?
Czas rozpocząć bój o koronę, najwyższy czas zjednoczyć królestwo...Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania