książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Królowe skandalistki

Nakład wyczerpany!

Królowe skandalistki

Okrutne, występne, lubieżne Delorme P. KDC
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-7404-738-8

Oprawa: twarda
Ilość stron: 272
Wymiary: 125 x 190

Dostępność: Niedostępna

22.50 zł


16 diabolicznych piękności i setki pikantnych anegdot!

Messalina mawiała, że szczęśliwa jest tylko wtedy, gdy co noc odwiedza ją ośmiu mężczyzn. Jak mściła się na tych, którzy odrzucili jej propozycję?
Caryca Katarzyna przyjmowała dziesiątki kochanków w swoim „gabinecie erotycznym”. Jak go urządziła, by wzmóc pożądanie partnerów?
Maria Bonaparte bez wahania poddała się ryzykownej operacji, która miała zwiększyć jej satysfakcję z seksu. Jaki to była zabieg?

Nimfomania, ekshibicjonizm, wyrafinowane okrucieństwo, a nawet kazirodztwo – to tylko niektóre z ekscesów przypisywanych najważniejszym kobietom w dziejach świata. Opowieść, oparta na rozmaitych źródłach historycznych, wiedzie od Kleopatry, która opętała rzymskich cesarzy, aż po gustującą w młodych chłopcach księżnę Yorku, Małgorzatę Windsor. Książka obnaża lubieżne i haniebne czyny Izabeli Francuskiej, nie bez powodu nazywanej „wilczycą z Paryża”, a także Lukrecji Borgii, która być może urodziła syna własnemu bratu. Myliłby się jednak ten, kto spodziewałby się, że znajdzie tu zbiór plotek. Królowe skandalistki to lektura, która z jednej strony odsłania nieznane fakty, a z drugiej – prostuje krzywdzące pogłoski na temat niezwykłych dam.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania