książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Mali wielcy: Audrey Hepburn

Mali wielcy: Audrey Hepburn

Arrazola A., Sanchez Vegara M. I. SmartBooks
Rok wydania: 2021
ISBN: 978-83-65793-26-3

Oprawa: twarda
Ilość stron: 32
Wymiary: 195 x 240

Dostępność: Na półce

32.50 zł


Audrey Hepburn dorastała w małym mieście Arnhem w Niderlandach. Po trudnych przeżyciach podczas II wojny światowej przeniosła się do Londynu, aby kształcić się w szkole baletowej. Zbyt wątła, by zostać primabaleriną, wkrótce stała się jedną z najsłynniejszych aktorek filmowych i teatralnych na świecie, a grane przez nią role zapewniły jej liczne nagrody oraz przysporzyły niezliczonych wielbicieli.

Pamiętając o doświadczeniach z czasów wojny, Audrey została ambasadorką UNICEF pomagając głodującym dzieciom w biednych krajach świata.
To inspirująca historia ikony kultury popularnej, wybitnej aktorki o wielkim sercu, której jedną z najważniejszych ról było niesienie pomocy potrzebującym!

Mali WIELCY - bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia.


Klienci, którzy oglądali tą książkę oglądali także:

Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania