książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Nieoficjalnie

Nieoficjalnie

Cimoszewicz W., Werner A. Pointa
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-924991-4-5

Oprawa: miękka
Ilość stron: 324
Wymiary: 145 x 205

Dostępność: Dostępna za 3-5 dni

39.00 zł


,NIEOFICJALNIE'. Jest to - zgodnie z tytułem - nieoficjalna rozmowa Anity Werner z Premierem Włodzimierzem Cimoszewiczem, obejmująca właściwie cały okres życia Premiera od lat młodości do chwili obecnej. Wartko prowadzona, pełna interesujących historii tak z życia politycznego, jak osobistego Premiera, opowiedzianych z humorem, bogata w anegdoty i ciekawostki dotyczące omawianych zdarzeń i osób, jest prawdziwa skarbnica wiedzy o Polsce i świecie ostatniego półwiecza. Odsłania kuluary życia politycznego w kraju i za granica, kreśli sylwetki znanych osobistości, pokazuje nieznane powszechnie oblicze Premiera, wciąga, bawi, intryguje.

Bogato ilustrowana zdjęciami.
Książka jest zapisem rozmowy Anity Werner z Włodzimierzem Cimoszewiczem, utrzymanej w tonie dziennikarskiego wywiadu.
Główny bohater zdejmuje oficjalną maskę i opowiada, nigdy wcześniej nieujawniane, historie z życia osobistego i długiej, politycznej kariery.
Odsłania kulisy wielkiej polityki i wydarzeń, które przeszły do historii. Kreśli „nieoficjalne” sylwetki znanych osobistości. Z humorem wspomina dyplomatyczne przygody, własne wpadki i gafy.
Rozmowa ujawnia nieznane powszechnie oblicze Premiera. Ten poważny, zawsze oficjalny i profesjonalny w każdym calu polityk, okazuje się być człowiekiem z rozbrajającym poczuciem humoru i z dużym dystansem do świata.
Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami.
Cimoszewicz znany i nieznany. Ze świetnym poczuciem humoru. Rewelacyjnie analizujący politykę. Przeczytałam jednym tchem.

Monika Olejnik, dziennikarka TVN24 i Radia Zet.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania