książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Ogarnij miasto. Kraków

Ogarnij miasto. Kraków

Miejski przewodnik subiektywny Gańczarczyk M., Kalisz M., Szopowska D., Gembala M. Ogarnij Miasto Sp. z o.o.
Rok wydania: 2019
ISBN: 978-83-946395-6-3

Oprawa: miękka
Ilość stron: 214
Wymiary: 150 x 150

Dostępność: Na półce

33.80 zł


Ogarnij Miasto to seria miejskich przewodników, innych niż wszystkie, alternatywnych, subiektywnych i bardzo kolorowych, wskazujących mniej utarte i nie zawsze oczywiste ścieżki polskich miast.

Treść przewodników skupia się na miejscach atrakcyjnych dla odbiorcy aktywnego, poruszającego się po mieście pieszo albo rowerem. Pokazuje ciekawą architekturę, street art, miejsca związane z kulturą i sztuką oraz takie, w których spędzić można dzień i noc: kawiarnie, restauracje, kluby, studyjne kina, sklepy z polskim dizajnem, a także miejsca pełne zieleni i rekreacji.

Przewodniki są dwujęzyczne (polsko-angielskie), zawierają trafne opisy, niebanalne zdjęcia, przejrzysty layout, funkcjonalne mapy. Każde miasto zostało zilustrowane przez artystę młodego pokolenia działającego w danym mieście. Ich wizje stanowią wartość dodaną do książki. Ilustracje są nowym, młodym spojrzeniem na miasto, często niepokojącym, zupełnie innym od folderowych kadrów ze standardowych przewodników.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania