książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria tajemnice, skarby, przygody
Okres historyczny przekrojowe
Podziemia turystyczne w Polsce

Podziemia turystyczne w Polsce

sztolnie - kopalnie - schrony - jaskinie - obiekty militarne Marciniak A. nakładem autora
Rok wydania: 2019
ISBN: 978-83-943299-5-2

Oprawa: miękka
Ilość stron: 2
Wymiary: 1000 x 720

Dostępność: Dostępna za 3-5 dni

11.00 zł


Mapa zawiera 64 wyselekcjonowane i opisane obiekty dostępne dla zwiedzających, o różnym stopniu trudności.

To sposób na zwiedzanie przez cały rok. Bez względu na pogodę, w podziemiach temperatura utrzymuje się na podobnym poziomie przez cały rok.

Polska, od gór aż po morze, zachęca do odwiedzania i zwiedzania wielu pięknych miejsc. Zaśnieżone tatrzańskie szczyty, zieleń i cisza Borów Tucholski, Mazury, czy bałtyckie plaże. Zamki i pałace, skanseny i wiele miejsc wyjątkowych czekających na turystów. Polska to także magia podziemnego świata. Sztolnie ciągnące się wiele kilometrów, kopalnie złota, srebra, czy uranu, jaskinie, schrony i obiekty militarne. Różnorodność miejsc do których można zejść pod ziemie jest także wielka. Miliony osób każdego roku w sezonie wakacyjnym szuka ciekawych miejsc. Podziemia można zwiedzać także w pochmurne jesienne dni czy zimowe weekendy.

To sposób na zwiedzanie bez względu na pogodę. W podziemiach temperatura utrzymuje się na podobnym poziomie przez cały rok. Jesienią czy w zimie nie utkniemy przed kasami w długich kolejkach. Na trasie zwiedzania nie będziemy popędzani przez przewodników w otoczeniu głośnych wycieczek szkolnych.
Nie czekając na wakacje, zejdźmy do magicznego świata podziemi.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania