książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Polska magiczna

Nakład wyczerpany!

Polska magiczna

Przewodnik po miejscach mocy Matela L. Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2009
Seria: Magia
ISBN: 978-83-7377-362-2

Oprawa: miękka
Ilość stron: 368
Wymiary: 145 x 205

Dostępność: Niedostępna

49.90 zł


Miejsca mocy to magiczne punkty, w których występują aktywne energie przyrody, łączące moce Ziemi i kosmosu.
W Polsce jest ponad 400 takich miejsc, w ponad 100 miejscowościach. Są wśród nich miejsca bardzo znane, ale też takie, o których usłyszysz po raz pierwszy. Jednak nawet o tych najbardziej popularnych (np. Wawel) dowiesz się więcej niż z innych przewodników.
Specjalista od radiestezji i geomancji oraz znawca miejsc mocy – Leszek Matela stworzył publikację, w której znajdziesz najistotniejsze informacje o magicznych miejscach.
Jak na dobry i funkcjonalny przewodnik przystało mamy tu: szczegółowe opisy miejsc, ciekawostki, informacje praktyczne, mapy oraz mnóstwo zdjęć. Oprócz tego przedstawia inną stronę tych miejsc.
Poznasz lokalizację miejsc mocy, polskie czakramy, strefy geomantyczne, radiestezyjną siłę energii, duchową symbolikę i przesłania medytacyjne ich oddziaływanie, wykorzystanie i wpływ na Twoje życie. Dowiesz się jak się doenergetyzować i czerpać pozytywną energię natury.
To świetna pozycja dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z energii miejsc mocy i dla tych, którzy szukają oryginalnego pomysłu na spędzanie weekendu lub wakacji.
Wyrusz w magiczną wyprawę po tajemniczych miejscach Polski i skorzystaj z mocy energetycznych punktów.
„Polska magiczna” to przewodnik inny niż wszystkie...Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania