książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria odkryj historię
Okres historyczny archeologia
Pozdrowienia z epoki kamiennej

Pozdrowienia z epoki kamiennej

Daniken E. von Amber
Rok wydania: 2018
Seria: Tajemnice Przeszłości
ISBN: 978-83-241-6769-2

Oprawa: miękka
Ilość stron: 252
Wymiary: 130 x 205

Dostępność: Na półce

35.40 zł


Nowe dowody ingerencji przybyszów z kosmosu w nasze najdawniejsze dzieje w najnowszym bestsellerze Erich von Däniken to najczęściej czytany i publikowany autor literatury faktu na świecie.
Jego książki wydano w ponad 63 milionach egzemplarzy.
Czy ludzie przed tysiącami lat gościli u siebie istoty pozaziemskie i czy goście z kosmosu pozostawili na Ziemi oczywiste ślady?

Erich von Däniken przez dziesiątki lat przemierzał wszystkie kontynenty, badał zagadkowe budowle i zjawiska, i skrupulatnie gromadził dowody obecności na Ziemi przed tysiącami lat przybyszów z kosmosu. Jeszcze nigdy jednak jego argumenty nie zostały przedstawione w sposób tak spektakularny. Tą wypełnioną kolorowymi zdjęciami książką Erich
von Däniken otwiera jedyne w swoim rodzaju archiwum fotograficzne dokumentujące swoje poszukiwania.
W jaki sposób ludzie epoki kamiennej mogli przenosić i precyzyjnie ustawiać na przestrzeni kilometrów wielotonowe skalne monolity? Kto był wzorem dla identycznych wizerunków astronautów przedstawionych na rysunkach naskalnych w różnych miejscach świata? Czy budowle i malowidła pozostawione przez ludzi epoki kamiennej to pozdrowienia dla ich wielkich kosmicznych nauczycieli?
Każde zdjęcie Ericha von Dänikena opowiada niezwykłą historię. Z każdego kolejnego dowodu wyłania się uzasadnienie kolejnej tezy, które autor łączy w jedną konkluzję: nasi przodkowie z epoki kamiennej czerpali swoją wiedzę od kosmicznych podróżników, którzy przed tysiącami lat odwiedzali Ziemię.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania