książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria kolekcje , warsztat
Okres historyczny przekrojowe
Renowacja. Metody konserwacji antyków i starych przedmiotów

Nakład wyczerpany!

Renowacja. Metody konserwacji antyków i starych przedmiotów

Bierre J. de, Bain Smith J. Wydawnictwo RM
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7243-901-7

Oprawa: miękka
Ilość stron: 96
Wymiary: 220 x 240

Dostępność: Niedostępna

39.90 zł


Czy chcesz ożywić zniszczony blat stołu, ustabilizować chwiejące się krzesło, odnowić złoconą ramę? W tej książce znajdziesz niezbędną wiedzę o tym, jak w stare meble tchnąć nowe życie. Zgromadzone w niej starannie sprawdzone informacje są przejrzystą i zwięzłą odpowiedzią na wiele problemów nurtujących osoby - zarówno początkujące, jak i zaawansowane - zajmujące się amatorsko konserwacją.
Książka zawiera opisane szczegółowo od początku do końca metody konserwacji: w jaki sposób naprawić typowe uszkodzenia, jak odnowić zniszczone powierzchnie, podane są instrukcje konserwacji krok po kroku - jak w przepisie kulinarnym oraz dokładny wykaz niezbędnych materiałów i narzędzi.
Książka jest przeznaczona dla entuzjastów starych przedmiotów, dla wszystkich tych, którzy podzielają miłość do antyków i używanych mebli, oraz tych, którzy pragną doskonalić praktyczne umiejętności konserwacji. Poczuj satysfakcję płynącą z pracy własnymi rękami, przywracając zniszczonym przedmiotom dawną świetność z wykorzystaniem starych metod i i współczesnych materiałów.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania