książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria odkryj historię
Okres historyczny przekrojowe
Ślady palców bogów

Nakład wyczerpany!

Ślady palców bogów

Hancock G. Amber
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-241-5546-0

Oprawa: miękka
Ilość stron: 512
Wymiary: 165 x 235

Dostępność: Niedostępna

59.80 zł


Graham Hancock to jeden z najwybitniejszych i najbardziej kontrowersyjnych badaczy prehistorii ludzkości, autor bestsellerów przetłumaczonych na 27 języków. W Śladach palców bogów wysunął rewolucyjną hipotezę o prawdziwych początkach naszej cywilizacji, która zaszokowała świat nauki.

Używając narzędzi astroarcheologii, geologii i analizy komputerowej starożytnych mitów, składa fakty jak puzzle w całość i odsłania nieznany obraz historii ludzkości. W monumentach starożytnych kultur, takich jak egipski Sfinks, ruiny andyjskiego Tiahuanaco, budzące grozę meksykańskie świątynie Słońca i Księżyca, odkrywa ślady niezidentyfikowanej do tej pory cywilizacji sprzed kilkunastu tysięcy lat i zdumiewające dowody jej wysokiego rozwoju, zaawansowania technologicznego i imponującej wiedzy naukowej.

Graham Hancock mówi nam coś jeszcze. Kiedy poznamy prawdę o prehistorii i pojmiemy prawdziwe znaczenie starożytnych mitów i budowli, stanie się jasne, że przekazano nam ostrzeżenie – przed straszliwym kataklizmem, który cyklicznie nawiedza Ziemię. I który może się powtórzyć.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania