książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria dla dzieci , plansze, pionki, karty
Okres historyczny średniowiecze
Królestwo - gra planszowa

Królestwo - gra planszowa

Tahta R., Oleska K. Foxgames
Rok wydania: 2017
ISBN: 5907078169514

Oprawa: nie dotyczy
Ilość stron: 1
Wymiary: 155 x 155

Dostępność: Na półce

24.60 zł


W nieszczęsnym królestwie nastał kres pokoju i dobrobytu. Stary król umarł i nie wskazał dziedzica. Jego żądni władzy synowie dostrzegli w tym szansę zdobycia tronu dla siebie. Rozpoczyna się bezlitosna walka. która na zawsze zmieni oblicze całej krainy i zdecyduje o tym. kto będzie stanowić prawo. Od tej chwili liczyć się będą wyłącznie spryt i potęga zbrojnych. Jednak w tej wojnie. jak w każdej innej zresztą. najważniejsze jest złoto. To ono przesądzi o losach tego starcia.

W tej grze zdobędziesz królestwo w 30 minut! Musisz tylko umiejętnie podbijać kolejne prowincje i bezlitośnie eliminować konkurentów do tronu. W trakcie walki staraj się jak najlepiej przewidzieć zamiary przeciwnika. Poznaj również potęgę złota. która zapewni Ci nowe jednostki i doprowadzi do zwycięstwa w bitwie.

Gra ma niezwykle proste zasady. a rozgrywka jest naprawdę szybka. Niech Cię to jednak nie zmyli - nie będzie łatwo. a emocje sięgają zenitu! Planowanie. blef i dedukcja to nieodłączne elementy Królestwa. Przyda się jeszcze brak skrupułów.

Kto odniesie sukces pośród wojennej zawieruchy i ostatecznie zasiądzie na tronie?Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania