książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria dla dzieci
Okres historyczny średniowiecze
Narwani Normanowie

Narwani Normanowie

Deary T., Brown M. (ilustracje) HarperCollins
II
Rok wydania: 2021
Seria: strrraszna historia
ISBN: 978-83-276-5984-2

Oprawa: miękka
Ilość stron: 128
Wymiary: 145 x 210

Dostępność: Na półce

17.00 zł


"Narwani Normanowie. Strrraszna historia" to kolejna część humorystycznego cyklu o historii ludzkości. Poznaj największe sekrety zbrojnych rycerzy i krwawych krucjat!

Kim był Wilhelm Zdobywca i jak wyglądało jego życie? Dlaczego był tak wredny i nikczemny? Jak potężna była jego armia i jakimi rozrywkami się zajmowała w przerwach od licznych bitew i tratowania Europy? Dlaczego tak chętnie przyłączali się do krucjat? To tylko nieliczne pytania, na które można znaleźć odpowiedź w tej książce!

A to dopiero początek historii o narwanych Normanach! Autor przedstawił liczne opowieści o krwawych bitwach. Nie zabraknie również opisów najwymyślniejszych tortur! Na koniec będzie można nauczyć się niezbędnych umiejętności, takich jak wykrywanie spisków czy demaskowanie szpiegów. To wszystko pięknie łączy się w szczegółowy i przerażająco prawdziwy obraz wydarzeń z 1066 roku. Książka przeznaczona jest dla osób o silnym żołądku i z ogromnym poczuciem humoru!Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania