książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria machiny wojenne
Okres historyczny II Wojna Światowa
Niemieckie pojazdy pancerne 1943-1945

Nakład wyczerpany!

Niemieckie pojazdy pancerne 1943-1945

Plany modelarskie Bradford G. Bellona
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-11-11500-2

Oprawa: miękka
Ilość stron: 96
Wymiary: 210 x 280

Dostępność: Niedostępna

17.00 zł


Książka George'a Bradforda przedstawia schematy niemieckich czołgów i bojowych pojazdów opancerzonych, które pojawiły się na polach bitew u schyłku II wojny światowej. Rysunki zostały wykonane w skalach najczęściej używanych przez modelarzy, dzięki czemu mogą stanowić niezbędną pomoc praktyczną dla początkującego pasjonata modeli czołgów i pojazdów wojskowych.

Autor zamieścił w książce schematy kolejnych modeli produkowanych pojazdów. Pozwala to przyjrzeć się procesowi rozwojowemu, wprowadzanym zmianom oraz szczegółom, które ulegały modyfikacji.
Czytelnik może zapoznać się nie tylko z najbardziej popularnymi modelami czołgów i pojazdów pancernych, które walczyły w szeregach Wehrmachtu na polach bitew II wojny światowej, ale również z tymi, które pozostają nieznane szeroko pojętej publice. Przyjrzenie się rysunkom przedstawiającym prototypy oraz modele, które nie weszły do produkcji, pozwala na pewne spekulacje "co by było, gdyby...".Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania