książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Nieznana historia ewolucji miłości

Nieznana historia ewolucji miłości

Witkowski I. WIS-2
Rok wydania: 2022
ISBN: 978-83-961730-4-1

Oprawa: twarda
Ilość stron: 176
Wymiary: 210 x 300

Dostępność: Na półce

70.00 zł


Ludzkość czeka w najbliższym czasie największa przebudowa percepcji w całej jej historii. Zrozumienie mechanizmu ewolucji miłości jest jednym z najważniejszych kluczy do zbudowania lepszego świata, jako że ludzie w ogóle nie uświadamiają sobie dlaczego obecna miłość jest niedojrzała i że podlega ona określonym prawom rozwoju.

Prawa te pozostają zupełnie nieznane i właśnie im niniejsza książka jest poświęcona. Ewolucja miłości została w tej książce potraktowana jako część ogólnej ewolucji ludzkości. Autor przedstawił jednak nie tylko nieznane jej uwarunkowania, ale też fakty (stadia rozwoju), które w ogóle nie były dotychczas opisywane. „Nieznana historia ewolucji miłości” jest unikalnym uzupełnieniem publikacji tego autora poświęconych przemianom na Ziemi. Ukazuje ona NIEZNANĄ prawdę.

Jej dodatkową zaletą jest zilustrowanie jej reprodukcjami wielu mało znanych, lub wręcz unikalnych dzieł sztuki, w tym sztuki erotycznej. Jest to książka kolorowa w oprawie albumowej.

UWAGA: książka ta przeznaczona jest tylko dla czytelników dorosłych.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania