książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria dla dzieci
Okres historyczny przekrojowe
Polska Na tropie historii

Polska Na tropie historii

Adamkiewicz S., Wollny Z. Eden
Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-66237-36-0

Oprawa: twarda
Ilość stron: 30
Wymiary: 245 x 330

Dostępność: Na półce

31.50 zł


Polska. Na tropie historii to wyjątkowa, wielkoformatowa książka, dzięki której dziecko pozna historię Polski i wysłucha opowieści o dziejach naszego kraju.
Wprowadź dziecko do fascynującego świata historii przedstawionej w zrozumiały i obrazowy sposób, gdzie czytelnik jest w samym centrum wydarzeń. Od dynastii Piastów do życia w PRL-u. Wypatrujcie bohaterów z różnych okresów historycznych, poznajcie ich codzienność, zadania i charakterystyczne dla nich elementy ubioru, wyposażenia wnętrz i otoczenia. Przyjrzyjcie się dokładnie, kolorowe plansze kryją mnóstwo fascynujących szczegółów, których nie można pominąć. 12 ilustracji tworzy grę obserwacyjną, która rozwija spostrzegawczość i koncentrację u najmłodszych.

Jak żyli mieszkańcy średniowiecznego miasta? W co ubierała się szlachta? Co czekało na pasażerów w czasie rejsu transatlantykiem „Batory”?
Dzięki audioprzewodnikowi do pobrania czytelnik pozna odpowiedzi na wszystkie pytania, angażując podczas korzystania z książki zmysł wzroku i słuchu.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania